Z rodziną, życie smakuje lepiej (nasz film inside!)

23 grudnia 2016

Dzisiaj wyjątkowo zaczniemy od filmu. Krótkiego, ale wymownego. Bo ten film, to właściwie moja codzienność. Ich dwóch kontra ja. Wkurzają mnie jak nikt inny! Kocham ich… jak nikogo innego :)

Ten filmik, to tylko symbol. To tylko krótka opowiastka o tym, co dzieje się u nas na codzień. U Ciebie pewnie też jest podobnie, prawda? Wkurzają, denerwują, robią wszystko odwrotnie niż byś tego chciała, ale koniec końców… bez nich życie nie smakowałoby samo.

Pamiętam jak moja mama dekorowała choinkę cukierkami. Były takie pyyyyszne, czekoladowe i takie długie sopelki w kolorowych metalicznych papierkach. Pamiętasz? Ja pamiętam je idealnie, bo robiłam z moim bratem dokładnie to samo, co Maciek z Matim na filmiku. Zanim przyszły święta, sopelki były wszystkie wypełnione naszymi kredkami i ołówkami, a papierki po czekoladowych cukierkach, plasteliną, którą tak btw. wkładał mój tata a nie my! Łasuch z niego był nieprzeciętny. No… i do tej pory jest :)

Rodzina daje naszemu życiu prawdziwy smak. Nie zawsze jest słodko. Są dni gorzkie, są słone, a czasem takie ostre, że aż pali w środku. Ale dopiero kiedy poznamy wszystkie smaki, będziemy w stanie docenić te, które sprawiają nam najwięcej przyjemności.

Ja, chciałabym dzisiaj życzyć Ci wszystkich smaków życia, ale w odpowiednich ilościach. Takich, które podkreślą słodki smak, chwil spędzonych razem. Bo w życiu bywa różnie, ale dopóki stawiamy mu czoła razem, jesteśmy w stanie poradzić sobie ze wszystkim. Bo z rodziną, życie smakuje lepiej. <3

WESOŁYCH ŚWIĄT!

e19a3942 e19a4280 e19a4282 e19a4281 e19a3943

e19a3938 e19a4290 e19a4302 e19a4299 e19a4289 e19a4287

 

Udostępnij Skomentuj

Za kilka sekund zostaniesz przekierowana kolejny post

No czeeeeeeść! Bardzo się cieszymy, że do nas trafiłaś!

Jeśli jesteś mężczyzną, wybacz, ale jesteś zdominowany przez żeńską część bakusiowej społeczności. Bakusiowo to zdecydowanie blog dla kobiet :)

Co prawda zasłynęliśmy jako blog parentingowy, ale po dłuższym zastanowieniu stwierdzamy, że ramy parentingowe za bardzo nas ograniczają.

Jak więc nas określić? Blog rodzinny – zdecydowanie. Blog lifestylowy – jeszcze lepiej! Ale… to nadal zbyt mało.
Na naszym blogu każdy znajdzie coś dla siebie… piękne fotografie, niebanalne teksty, filmy… pokazujemy nasze wnętrza, podróże, inspirujemy, bawimy, wprawiamy w zadumę.

Podobno uzależniamy… ale pozytywnie! Odwiedzaj więc nas jak najczęściej! Jesteśmy baaaaaardzo gościnni ;) Do zobaczenia! Mati, Malwina i Maciek

PS. Jeśli jesteś u nas pierwszy raz kliknij TUTAJ. Zrobimy Ci szybką wycieczkę po blogu i opowiemy kilka ciekawych historii. Po 5 minutach będziesz się tutaj czuła jak u siebie <3