Cześć! Bardzo nam miło, że spodobał Ci się nasz blog!

Zastanawiasz się nad współpracą z nami? Pozwól, że troszkę Ci pomożemy ;)

 

Bakusiowa Mama (Malwina) to dyplomowany PR-owiec z dziennikarskim pazurkiem i zamiłowaniem do fotografii. Napisze dla Ciebie niebanalny tekst z duszą i opatrzy go pięknymi zdjęciami.

Bakusiowy Tata (Maciek) to człowiek, który przeczytał cały Internet, przeszedł na drugą stronę Youtube’a a jego drugie imię to Adobe. Zrobi dla Ciebie film reklamowy o jakim nie śniłeś.

Bakusiątko (Mati) to najsłodsze stworzenie na świecie, z zamiłowaniem do nieświadomego modelingu.
Z zaangażowaniem przetestuje Twój produkt odnajdując w nim zastosowanie, o którym sam nie miałeś pojęcia.

 

Nasz blog to miejsce, w którym rządzą pozytywne emocje ubrane w klimatyczne fotografie i humorystyczne filmy. Wpisy sponsorowane nie są oderwane od rzeczywistości bloga. One żyją naszym życiem tak samo jak wpisy standardowe. I to właśnie czyni Bakusiowo miejscem wyjątkowym i dla czytelnika i dla marki, z którą podejmujemy współpracę.

Więcej o nas i o blogu przeczytasz tutaj.

Naszą pozycję w rankingu Hash.fm możesz na bieżąco obserwować tutaj.

Zajęliśmy pierwsze miejsce w głosowaniu czytelników w konkursie Blog Roku 2014.

Zostaliśmy największą nadzieją 2014 wg. Jasona Hunta – Ranking Najbardziej Wpływowych Blogerów 2014.

Stale pojawiamy się w mediach tradycyjnych i nowoczesnych:

media-wspolpraca

Malwina podczas wystąpień publicznych czuje się jak ryba w wodzie. Wypowiada się nie tylko jako blogerka na takich eventach jak SeeBloggers, Lataj Wyżej, czy Family Days, ale również jako specjalistka od marketingu internetowego podczas konferencji branżowych, np. Kids Product Marketing, Jeśli zależy Ci na charyzmatycznym, pełnym optymizmu wystąpieniu podczas Twojego eventu – trafiłeś idealnie :)

Aktywny licznik naszych Fanów w kanałach Social Media (działamy na większej ilości kanałów, ale te 3 są dla nas kluczowe):

 

 

Miesięczne statystyki bloga:

 

Demografia czytelników bloga pod względem wieku i płci: 

demografia-wspolpraca

 

Bardziej szczegółowe dane przesyłam na zamówienie drogą mailową.

Z nami możesz zareklamować się na wiele sposobów. Pod jednym warunkiem :) Szanujemy naszych czytelników i nie rekomendujemy im nic co nie wpisuje się w nasz styl życia, nic czego nie bylibyśmy pewni na 100%. Jeśli wierzysz w swój produkt pisz śmiało. Odpowiadamy na każdy e-mail. Wybacz jednak jeśli uznamy, że Twój produkt/usługa nie pasuje do naszego bloga.

 

Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem kontakt@bakusiowo.pl

 

PRZYKŁADOWE MARKI, KTÓRE ZAGOŚCIŁY NA NASZYM BLOGU: