❓JAK DOBRZE ZNA MNIE MACIEK❓ | QUIZ MAŁŻEŃSKI ?

28 lutego 2019

Odpowiedzieliśmy na 41 pytań z gry EGO LOVE. To znaczyyy… ja odpowiedziałam a Maciek próbował zgadnąć co powiem :)

Jak myślisz? Dał radę? Zna mnie ten mój mąż trochę? :P

Jeśli jeszcze nie subskrybujesz nas na YT kliknij <<TUTAJ>> Będziesz na bieżąco z naszymi nowymi produkcjami :)

PS. A pod tym filmem powtórka z rozrywki czyliii KONKURS, w którym wystarczy nas subskrybować (te osoby, które już to robią mają połowę „roboty” z głowy) :) i napisać komentarz pod najnowszym filmem (czyli tym, który widzisz poniżej). Łapka w górę też się przyda do kompletu :) :) :)

Do dwóch osób powędrują moje książki z dedykacją, a kiedy audiobook „Tima i przyjaciele” ujrzy światło dzienne, również dostaną go za free :)

PPS. Wyniki pierwszego konkursu już 1 marca :)

Udostępnij Skomentuj

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz

Za kilka sekund zostaniesz przekierowana kolejny post

No czeeeeeeść! Bardzo się cieszymy, że do nas trafiłaś!

Jeśli jesteś mężczyzną, wybacz, ale jesteś zdominowany przez żeńską część bakusiowej społeczności. Bakusiowo to zdecydowanie blog dla kobiet :)

Co prawda zasłynęliśmy jako blog parentingowy, ale po dłuższym zastanowieniu stwierdzamy, że ramy parentingowe za bardzo nas ograniczają.

Jak więc nas określić? Blog rodzinny – zdecydowanie. Blog lifestylowy – jeszcze lepiej! Ale… to nadal zbyt mało.
Na naszym blogu każdy znajdzie coś dla siebie… piękne fotografie, niebanalne teksty, filmy… pokazujemy nasze wnętrza, podróże, inspirujemy, bawimy, wprawiamy w zadumę.

Podobno uzależniamy… ale pozytywnie! Odwiedzaj więc nas jak najczęściej! Jesteśmy baaaaaardzo gościnni ;) Do zobaczenia! Mati, Malwina i Maciek

PS. Jeśli jesteś u nas pierwszy raz kliknij TUTAJ. Zrobimy Ci szybką wycieczkę po blogu i opowiemy kilka ciekawych historii. Po 5 minutach będziesz się tutaj czuła jak u siebie <3