NIE ZGADNIESZ CZYM MYJĘ TWARZ ? | MOJA CODZIENNA PIELĘGNACJA | JAK WYLECZYŁAM CERĘ ?

13 lutego 2019

Jest i GADANKO! :) Zamiast pisać i fotografować postanowiłam tym razem… pogadać :) Zapraszam Cię na małe ploty do mojej łazienki :)

Zdradzę Ci mega patent na mycie twarzy produktem, którego się nie spodziewasz, a masz go u siebie na bank! Opowiem też o tym jak wyleczyłam moją cerę i jakie błędy do tej pory popełniałam. Wskakuj! I pięknie się do Ciebie uśmiecham o subskrypcję :) :) :)

Jeśli jeszcze nie subskrybujesz nas na YT kliknij <<TUTAJ>> Będziesz na bieżąco z naszymi nowymi produkcjami :)

 

 

Udostępnij Skomentuj

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz

Za kilka sekund zostaniesz przekierowana kolejny post

No czeeeeeeść! Bardzo się cieszymy, że do nas trafiłaś!

Jeśli jesteś mężczyzną, wybacz, ale jesteś zdominowany przez żeńską część bakusiowej społeczności. Bakusiowo to zdecydowanie blog dla kobiet :)

Co prawda zasłynęliśmy jako blog parentingowy, ale po dłuższym zastanowieniu stwierdzamy, że ramy parentingowe za bardzo nas ograniczają.

Jak więc nas określić? Blog rodzinny – zdecydowanie. Blog lifestylowy – jeszcze lepiej! Ale… to nadal zbyt mało.
Na naszym blogu każdy znajdzie coś dla siebie… piękne fotografie, niebanalne teksty, filmy… pokazujemy nasze wnętrza, podróże, inspirujemy, bawimy, wprawiamy w zadumę.

Podobno uzależniamy… ale pozytywnie! Odwiedzaj więc nas jak najczęściej! Jesteśmy baaaaaardzo gościnni ;) Do zobaczenia! Mati, Malwina i Maciek

PS. Jeśli jesteś u nas pierwszy raz kliknij TUTAJ. Zrobimy Ci szybką wycieczkę po blogu i opowiemy kilka ciekawych historii. Po 5 minutach będziesz się tutaj czuła jak u siebie <3