DZIEŃ MATKI – 👑 BAJKA VS RZECZYWISTOŚĆ 😂

23 maja 2019

Opowiem Ci bajkę :) O DNIU MATKI. BAJKOWYM DNIU MATKI… a później ściągnę na ziemię. Żebyś za bardzo nie odleciała :) Tak jak ja, podczas tworzenia scenariusza do tego filmu :)

Jeśli jeszcze nie subskrybujesz nas na YT kliknij <<TUTAJ>> Będziesz na bieżąco z naszymi nowymi produkcjami i jako pierwsza weźmiesz udział w konkursach :)

A jak już obejrzysz film, daj znać łapką albo komentarzem czy Ci się podobało :) :) :) DO ZOBACZENIAAA! :*

PSSST. Jesteśmy też codziennie na IG Stories! Link zostawiam Ci <<TUTAJ>>


LINK DO TESTÓW RENAULT <<TUTAJ>>

Udostępnij Skomentuj

Za kilka sekund zostaniesz przekierowana kolejny post

No czeeeeeeść! Bardzo się cieszymy, że do nas trafiłaś!

Jeśli jesteś mężczyzną, wybacz, ale jesteś zdominowany przez żeńską część bakusiowej społeczności. Bakusiowo to zdecydowanie blog dla kobiet :)

Co prawda zasłynęliśmy jako blog parentingowy, ale po dłuższym zastanowieniu stwierdzamy, że ramy parentingowe za bardzo nas ograniczają.

Jak więc nas określić? Blog rodzinny – zdecydowanie. Blog lifestylowy – jeszcze lepiej! Ale… to nadal zbyt mało.
Na naszym blogu każdy znajdzie coś dla siebie… piękne fotografie, niebanalne teksty, filmy… pokazujemy nasze wnętrza, podróże, inspirujemy, bawimy, wprawiamy w zadumę.

Podobno uzależniamy… ale pozytywnie! Odwiedzaj więc nas jak najczęściej! Jesteśmy baaaaaardzo gościnni ;) Do zobaczenia! Mati, Malwina i Maciek

PS. Jeśli jesteś u nas pierwszy raz kliknij TUTAJ. Zrobimy Ci szybką wycieczkę po blogu i opowiemy kilka ciekawych historii. Po 5 minutach będziesz się tutaj czuła jak u siebie <3