buty dla malucha

27 butów na wiosnę, dla chłopca i dziewczynki!

3 maja 2017

A co! Że jak mam chłopca, to już nie mogę pooglądać dla dziewczynki jakiegoś fajnego buta? Ze mną sprawa w kwestii dziewczynek jest niesamowicie prosta. Kocham różowy, a różowych właśnie jest najwięcej, więc… tak. Gdybym miała dziewczynkę, byłaby małą różowo-szarą kulką :) I w ogóle chciałabym stanąć w obronie chłopców, którzy w kwestii wyboru butów i ubrań są naprawdę pokrzywdzeni. Nawet dzisiejsze zestawienie ma 12 par butów dla chłopców i 15 dla dziewczynek. A przecież nikt tu nie mówi od razu o obcasach! :) Buty dla malucha, dopóki jest maluchem fajnie by było, gdyby aż tak bardzo się nie dzieliły na te męskie i dziewczęce, bo biedni chłopcy są po prostu  poszkodowani! A już nie mówię, o takich, którym pączkowe stopy nie wchodzą w buty z sieciówek :) Znam takiego jednego, co to pączki po matce odziedziczył i teraz znaleźć dla takiego jakiś sensowny but, to jak trafić los na loterii :)

My, kolejny sezon, właśnie ze względu na problem z wysokim podbiciem Matiego, celujemy głównie w obuwie Bartek. Oprócz tego sprawdzają nam się standardowo sportowe butki, typu New Balance, czy jakieś klasyki Adidasa. No i Etnies. Marka jeszcze mało znana w Polsce, a naprawdę genialna. Ale żeby mieć aż taki wybór jak przy bucikach dla dziewczynek… zapomnij! Z resztą, mamy chłopców pewnie przybiją mi teraz piątkę :) A te, które mają chłopców z wysokim, pączkowym podbiciem, pokiwają do tego ze zrozumieniem głowami :) Przedstawiam Wam moje perełki. Najpierw te głównie różowe, później te głównie… niebieskie :) Linki ponumerowane, pod zdjęciami. Aaaaa tak w sumie sobie pomyślałam właśnie, że… może nie będę tak bardzo jeszcze narzekać. Przynajmniej mogę pokazać tu jeszcze buty dla malucha, a nie dla gimnazjalisty, czy maturzysty ;)

buty dla malucha

Buty dla malucha – dziewczynki:

 1. TUTAJ
 2. TUTAJ
 3. TUTAJ
 4. TUTAJ
 5. TUTAJ
 6. TUTAJ
 7. TUTAJ
 8. TUTAJ
 9. TUTAJ
 10. TUTAJ
 11. TUTAJ
 12. TUTAJ
 13. TUTAJ
 14. TUTAJ
 15. TUTAJ

buty dla malucha

Buty dla malucha – chłopcy:

 1. TUTAJ
 2. TUTAJ
 3. TUTAJ
 4. TUTAJ
 5. TUTAJ
 6. TUTAJ
 7. TUTAJ
 8. TUTAJ
 9. TUTAJ
 10. TUTAJ
 11. TUTAJ
 12. TUTAJ

bla bla bla

Udostępnij Skomentuj

Za kilka sekund zostaniesz przekierowana kolejny post

No czeeeeeeść! Bardzo się cieszymy, że do nas trafiłaś!

Jeśli jesteś mężczyzną, wybacz, ale jesteś zdominowany przez żeńską część bakusiowej społeczności. Bakusiowo to zdecydowanie blog dla kobiet :)

Co prawda zasłynęliśmy jako blog parentingowy, ale po dłuższym zastanowieniu stwierdzamy, że ramy parentingowe za bardzo nas ograniczają.

Jak więc nas określić? Blog rodzinny – zdecydowanie. Blog lifestylowy – jeszcze lepiej! Ale… to nadal zbyt mało.
Na naszym blogu każdy znajdzie coś dla siebie… piękne fotografie, niebanalne teksty, filmy… pokazujemy nasze wnętrza, podróże, inspirujemy, bawimy, wprawiamy w zadumę.

Podobno uzależniamy… ale pozytywnie! Odwiedzaj więc nas jak najczęściej! Jesteśmy baaaaaardzo gościnni ;) Do zobaczenia! Mati, Malwina i Maciek

PS. Jeśli jesteś u nas pierwszy raz kliknij TUTAJ. Zrobimy Ci szybką wycieczkę po blogu i opowiemy kilka ciekawych historii. Po 5 minutach będziesz się tutaj czuła jak u siebie <3