30 prezentów dla dziecka w wieku 2-6. 29 zabawek i 1 wisienka na torcie :)

13 grudnia 2016

W zeszłym roku zabrakło u nas takiego zwykłego (ale niezwykłego) wpisu z propozycjami prezentowymi. Przyznaję się bez bicia. To przeszukiwanie milionów podstron podczas wytężonego czasu pracy (nie wiem czy zauważyłaś, ale to mój ósmy wpis w tym miesiącu!) jakoś niespecjalnie mi się uśmiecha. No, ale z drugiej strony, zrobiło mi się super miło, kiedy policzyłam sobie wszystkie wiadomości z prośbami o inspiracje prezentowe. A super uber miło zrobiło mi się kiedy przeczytałam mail od Ilony, która napisała, że dzięki temu, że pokazuję Matiego, bawiącego się zabawkami kulinarnymi, sama przekonała się do tego, żeby sprawić synkowi kuchenkę.

 

Co prawda, nie ma zbyt dużego wyboru kulinarnych zabawek dla chłopców, bo większość z nich jest w różowe kwiatki i jak nie mam nic do tego koloru (a wręcz go uwielbiam), tak niekoniecznie jestem przekonana do otaczania Matiego różem. Gotowanie jako gotowanie – spoko, ale żeby zaraz wszystko w różu… może nieeee. Nie czuję synka w różach :) A zabawki kuchenne SERIO są w większości różowe. Z resztą zaraz się przekonasz.

Pokażę Ci dzisiaj 30 prezentów. 29 zabawek i jedna wisienka na torcie. I właściwie to od wisienki na torcie zacznę, żeby nie zginęła w gąszczu kolorowych cudowności bo zdecydowanie, do każdego z poniższych prezentów, powinnaś TO COŚ dołączyć. Co to jest?

Płyta ze spersonalizowaną muzyką, czyli piosenki, które będą nagrane tak, jakby śpiewające zwierzątka znały Twoje dziecko. Każda z piosenek będzie zapraszała je imiennie do wspólnej zabawy. SZTOS! Podobnie jak mój wczorajszy wpis, ze spersonalizowanym … (nie powiem, bo może jeszcze nie czytałaś? Leć szybciutko TUTAJ). No, ale wracając do naszego DUBI…

Twoje dziecko, nauczy się specjalnego tańca razem ze zwierzakami, stanie się bohaterem bajkowej piosenki, nauczy się części ciała i różnych min, a najlepsze co Cię czeka, to… widok dziecka sprzątającego swój pokój :) Dudu i Bibi wkręcą malucha tak, że będzie miało z tego prawdziwą frajdę :)

Wskakuj na DUBI i sprawdź, czy na liście jest imię Twojego dziecka. Jeśli jest, tutaj zamówisz MP3, a tutaj klasyczne CD. Naprawdę warto :)

dubi

No dobra. To teraz przejdźmy do naszych zabawek. W tym wpisie skupiłam się na samych „drewniaczkach”. W kolejnych wpisach pokażę Ci kilka „plastikowych” propozycji, ale oddzielam je świadomie, bo wiem, że nie każdy gustuje w plastiku. Tak więc spokojnie możesz przewijać. Same naturalne perełki ;)

Podzieliłam je na 3 kategorie: mały majsterkowicz i artysta, mały zakupoholik i mały domator. Z tym, że dla domatorów mamy 2 oddzielne propozycje (większe i mniejsze) :) Niezła systematyka co? Ja jestem stary Excel. Uwielbiam wszystko co równiutkie, policzalne i posegregowane, chociaż w życiu jakoś nie jestem w stanie sobie z tym poradzić ;)

Dooobra już dobra! Nic więcej nie mówię. Wrzucam Ci 4 kolaże i linki ponumerowane zgodnie z cyferkami na kolażach. ENJOY! Daj znać, co Ci się spodobało najbardziej :)

prezenty1

1 – TUTAJ

2 – TUTAJ

3 – TUTAJ

4 – TUTAJ

5 – TUTAJ

6 – TUTAJ

7 – TUTAJ

prezenty2

1 – TUTAJ

2 – TUTAJ

3 – TUTAJ

4 – TUTAJ

5 – TUTAJ

6 – TUTAJ

prezenty3

1 – TUTAJ

2 – TUTAJ

3 – TUTAJ

4 – TUTAJ

5 – TUTAJ

6 – TUTAJ

7 – TUTAJ

8 – TUTAJ

prezenty4

1 – TUTAJ

2 – TUTAJ

3 – TUTAJ

4 – TUTAJ

5 – TUTAJ

6 – TUTAJ

7 – TUTAJ

8 – TUTAJ

 

Udostępnij Skomentuj

Za kilka sekund zostaniesz przekierowana kolejny post

No czeeeeeeść! Bardzo się cieszymy, że do nas trafiłaś!

Jeśli jesteś mężczyzną, wybacz, ale jesteś zdominowany przez żeńską część bakusiowej społeczności. Bakusiowo to zdecydowanie blog dla kobiet :)

Co prawda zasłynęliśmy jako blog parentingowy, ale po dłuższym zastanowieniu stwierdzamy, że ramy parentingowe za bardzo nas ograniczają.

Jak więc nas określić? Blog rodzinny – zdecydowanie. Blog lifestylowy – jeszcze lepiej! Ale… to nadal zbyt mało.
Na naszym blogu każdy znajdzie coś dla siebie… piękne fotografie, niebanalne teksty, filmy… pokazujemy nasze wnętrza, podróże, inspirujemy, bawimy, wprawiamy w zadumę.

Podobno uzależniamy… ale pozytywnie! Odwiedzaj więc nas jak najczęściej! Jesteśmy baaaaaardzo gościnni ;) Do zobaczenia! Mati, Malwina i Maciek

PS. Jeśli jesteś u nas pierwszy raz kliknij TUTAJ. Zrobimy Ci szybką wycieczkę po blogu i opowiemy kilka ciekawych historii. Po 5 minutach będziesz się tutaj czuła jak u siebie <3