Kobieta 2 w 1

18 listopada 2015

Kiedy byłam mała, obraziłam się na Pana Boga za to, że ulepił mnie z żebra jakiegoś mężczyzny. Jak on tak mógł?! Mężczyźni byli pierwsi a nas to już z resztek tak?! Że niby gdyby nie było facetów to i kobiety nie miałyby racji bytu tak? Uuuu, obraza trwała długo. Niebezpiecznie długo jak na małą Malwinkę. Całe 15 minut! Na szczęście nie wytrzymałam i pobiegłam do mamy na skargę na Pana Boga. Mama wytłumaczyła mi, że jest troszkę inaczej…

Otóż kobieta zawiera w sobie coś z mężczyzny. To co najważniejsze. A reszta to dodatkowe cechy, bez których świat by się zawalił. Kobieta to takie oddychające urządzenie 2 w 1, które jest o niebo lepsze od mężczyzn. Ta teoria mi się spodobała. Mogłam śmiało pogodzić się ze Stwórcą i wrócić do zabawy.

Całe moje dotychczasowe życie potwierdza teorię Baby Iwąki. Facet jest prosty. Nie chodzi mi o to, żeby teraz facetom umniejszać, ale wiesz jak to jest z nimi prawda? Nie mają podzielnej uwagi, kiedy dzwonisz do nich podczas pracy nie ma opcji żeby zapamiętali to co do nich mówisz, wiecznie o czymś zapominają, nie potrafią planować… a kobitki? :) Multifukcjonalne urządzenia 2 w 1. Dwa przeciwieństwa w jednym ciele. Rozważna i romantyczna, spokojna i wyciszona, kochająca, delikatna i niemalże krucha żona w jednym ciele z drapieżną lwicą kiedy trzeba bronić rodziny. To jest piękne! I nie ma co tu się obrażać na mężczyzn, że nie są tacy idealni jak my. Świat byłby wtedy nudny :)

Razem z Microsoftem przygotowaliśmy baaaardzo fajny film, który ukazuje podwójne życie Mamy Be. No właśnie… mamy. Bo kiedy kobieta zostaje matką nagle, połączenie tych dwóch osób w jedną staje się jeszcze większym wyzwaniem. Ale jak nie my to kto? :) Z jednej strony musisz być super fajną mamą, z drugiej, bizneswoman, z trzeciej seksowną żoną, z czwartej… kurcze no, z czwartej wypadałoby też znaleźć w tym wszystkim czas dla siebie prawda? I kobieta to potrafi! Uczy się tego latami, ale w pewnym momencie dochodzi do takiej perfekcji, że przy wieczornej kolacji z mężem, zapytana o to jak minął jej dzień odpowiada, że „nuuuda” podczas gdy w głowie przewija jej się cały szalony dzień, w którym była nie 2 w 1 a 100 w 1! Serio dziewczyny, bhawo my! Nie możemy o tym zapominać.

Obejrzyj krótki filmik a po nim, zapraszam Cię na kilka kadrów „od kuchni”, kiedy to mieszkanie zamieniło się w plan filmowy a ja niczym człowiek z rozdwojeniem jaźni odgrywałam dwie kompletnie różne role. Fajna zabawa :) Mogę tak częściej :)

IMG_1539 IMG_1538 IMG_1551 IMG_1557 IMG_1570 IMG_1582 IMG_1595

Udostępnij Skomentuj

Za kilka sekund zostaniesz przekierowana kolejny post

No czeeeeeeść! Bardzo się cieszymy, że do nas trafiłaś!

Jeśli jesteś mężczyzną, wybacz, ale jesteś zdominowany przez żeńską część bakusiowej społeczności. Bakusiowo to zdecydowanie blog dla kobiet :)

Co prawda zasłynęliśmy jako blog parentingowy, ale po dłuższym zastanowieniu stwierdzamy, że ramy parentingowe za bardzo nas ograniczają.

Jak więc nas określić? Blog rodzinny – zdecydowanie. Blog lifestylowy – jeszcze lepiej! Ale… to nadal zbyt mało.
Na naszym blogu każdy znajdzie coś dla siebie… piękne fotografie, niebanalne teksty, filmy… pokazujemy nasze wnętrza, podróże, inspirujemy, bawimy, wprawiamy w zadumę.

Podobno uzależniamy… ale pozytywnie! Odwiedzaj więc nas jak najczęściej! Jesteśmy baaaaaardzo gościnni ;) Do zobaczenia! Mati, Malwina i Maciek

PS. Jeśli jesteś u nas pierwszy raz kliknij TUTAJ. Zrobimy Ci szybką wycieczkę po blogu i opowiemy kilka ciekawych historii. Po 5 minutach będziesz się tutaj czuła jak u siebie <3